Centrum Plaza

2000 yılında hizmet vermeye başlayan Centrum, kurumsal kimlik, pazarlama iletişimi, Toplantı Hizmetleri markasının geliştirilmesi ve konsept toplantı odası tasarımları için Karbon ile çalıştı. 2018 yılında Centrum logosu Centrum Plaza markası ile yenilendi.

"İş Dünyasının Buluşma Noktası" sloganı ile Küçükyalı'da bir iş merkezi olarak tasarlanıp hizmet vermeye başlayan Centrum, Colgate, Bureau Veritas, Ipsos, Kalder gibi pek çok kurumsal firmanın ofislerinin yer aldığı binasında "Bina Yönetimi, Toplantı Hizmetleri ve Gayrimenkul Hizmetleri" departmanları ile uzun yıllar hizmet verdi.

İş merkezinin dışında kendi başına bir marka olarak öne çıkan Centrum Toplantı Hizmetleri, Küçükyalı'nın yanı sıra 2005 yılında Suadiye Park'ta, 2009 yılında FlatOfis Haliç'te açılan merkezleri ile iş dünyasının pek çok önemli markasına, ofis dışında tam hizmet veren farklı kapasite ve büyüklükteki toplantı salonları ile hizmet verdi.

Karbon, Centrum'un kimlik geliştirme ve tasarım sürecinde ilk günden beri tasarım partneri olarak yer aldı. Toplantı Hizmetleri markasının geliştirilmesinin ardından pazarlama iletişimi kapsamında online ve offline tanıtım çalışmaları ve reklam kampanyaları düzenledi.

2018 yılında, Centrum Küçükyalı'daki ana binasının yanında inşa edilen ek binası ve Kozyatağı'ndaki ilave binası ile "A sınıf ofis ve Bina Yönetimi" hizmetlerini Centrum Plaza markası altında topladı. Sektördeki değişimler nedeniyle toplantı hizmetleri markasını geri plana alan ancak ulusal ve uluslarası pek çok kurumsal şirkete ev sahipliği yapmaya devam eden Centrum, bu değişimin ışığında görsel kimliğini yine Karbon ile yeniledi.