Lazika - 42 Maslak

Lazika markasının, birbirinden güzel çayların demlendiği ve paketli çay satışının yapıldığı 42 Maslak'ta yer alan bu alanı, mimari destek ekibi olarak bol ve iyi çay şartı ile tasarlayarak keyifli molalara ev sahipliği yapan güzel bir mekan haline getirdik.

Lazika'nın 42 Maslak içerisinde yer alan küçük dükkanı, endüstriyle yaklaşımın tam tersine, özenle yetiştirilmiş, toplanmış, seçilmiş ve hazırlanmış farklı çay çeşitleri ile her zaman taze demlenmiş çay sunmakta.

Geleneksel siyah çayın yanı sıra, yeşil çay, beyaz çay, çeşitli harmanlar da menüde yer almakta. Lazika'nın seçili noktalarda satışı yapılan ve özgün ambalajlarıyla da ayrışan paketli çayları da bu noktada satılmakta. Ayrıca Rize Ardeşen'den ikonik hediyelik ürünleri de burada görebilir ve satın alabilirsiniz.

Lazika, kısa bir süre içerisinde 42 Maslak Türk Lezzet Müzesi katında sıkça uğranan bir mola yeri haline geldi. Alışveriş merkezi yönetiminin isteği ile, Lazika'nın kapsamındaki oturma alanı genişletilerek ziyaretçilerin çoğunluğunu oluşturan beyaz yakalılarca kullanılabilecek dinlenme, sohbet, kısa toplantı ve çalışma alanı haline geldi.