Doyuyo
Marka & Görsel Kimlik Karbon
Mimari Konsept & Proje Karbon
Fotoğrafar Umut Töre Photography
Styling Selin Bağçacı
Video İbrahim Emre Karakaş

Tavuk Dünyası konseptini yaratan deneyimli bir ekiple çıktığımız yolda, Doyuyo’nun konseptini, mimari dilini, kimliğini, menüsünü adım adım birlikte geliştirdik ve fotoğraf çekimleri, iletişim dili, iyi fiyata iyi yemek üzerine titiz bir iletişim konsepti ile kurguladık.

Bir food court konsepti olarak, ekonomik ve hızlı yeme içme üzerine kurgulanan Doyuyo konsepti, rakiplerinden farklı olarak "doğru tasarlanmış bir iyi yemek deneyimi" temeline oturdu. Mimari konsepti de iletişim dili de, hızlı ve ekonomik yemekten çok ötede, özenli, konforlu ve lezzetli yemek üzerine şekillendirildi.

Karbon için bir food court konsepti yaratmak farklı ve öğretici bir deneyim olurken, Doyuyo da bir food court markasından çıkıp farklı ve iyi bir yemek deneyimi için benzeri olmayan bir konsept oldu.

Karbon, Özdilek AVM, Viaport, Venezia Outlet Center, İzmir Optimum, Karşıyaka Hilltown, Mavibahçe AVM, Metropol İstanbul, Cevahir AVM, Akasya AVM, MarmaraPark ve 41 Burda Doyuyo mağazalarını A'dan Z'ye mimari proje, uygulama kontrolü ve görsel tasarımları ile tamamladı.